JetTowel

Üldinfo

Mitsubishi Electric efektiivne ja ergonoomiline kätekuivati JetTowel kuivatab Sinu käed sekunditega eemaldades vee mõlemalt käepoolelt võimsa õhuvooga. JetTowel käivitub automaatselt käte kuivatisse sisestamisel. Kuivatamine on hügieeniline, sest puudub vajadus pindade puudutamiseks. Lisaks on kätekuivatil antibakteriaalne pinnakate pisikute leviku takistamiseks. Energiasäästlike lahenduste nõudluse kasv on teinud JetTowel kätekuivatist populaarse toote kogu maailmas.

Mitsubishi Electricu poolt valmistatavad kätekuivatid JetTowel on olnud Jaapani turul juba ligi 18 aastat. Energiasäästlik ja keskkonnasõbralik lahendus hotellidele, restoranidele, ostukeskustele ja teistele asutustele, kus otsitakse keskkonnasõbralikku võimalust piirata käte kuivatamise kulusid.

Energiasäästlik kätekuivati JetTowel on märkimisväärselt odavam lahendus, kui tavapärased kätekuivatid, paberkätereätid või rullkäterätid. Lisaks paberiummistuste vältimisele kasutatakse oluliselt vähem loodusressursse, sest puuduvad paberijäätmed.

Võimas kätekuivati JetTowel kuivatab käed mõne sekundiga eemaldades vee mõlemalt käe poolelt. JetTowel käivitub automaatselt käte seadmesse sisestamisel. Kätekuivati tööpinnad on töödeldud antibakteriaalselt. Stiilse disainiga JetTowel on madalate kasutuskuludega efektiivne ja mugav kätekuivati.

Jet_kaed_sisse_300 Jet_antibakter_300

Säästlik ja keskkonnasõbralik lahendus käte kuivatamiseks

Jet_keskkonnasobralik

Kirjeldus

Kätekuivati JetTowel kuivatab palju kiiremini kui tavalised soojaõhukuivatid. JetTowel eemaldab võimsa õhuvooga (382 km/h) vee mõlemalt käepoolelt ~10 sekundiga. Kasutaja peab vaid sisestama oma käed kätekuivati avausse ja siis aeglaselt sealt välja tõmbama. Käed saavad täiesti kuivaks ilma, et neid peaks hõõruma ning pöörama.


Tehnilised näitajad

 Mudel

JT-216JSH-W-E

 Kuivatusaeg (s)

9 – 11

 Müratase (dBA)

58

 Kogumisanum (l)

0,8

 Kaal (kg)

11

 Mõõtmed (LxSxK mm)

300x219x670

 Toitepinge (V)

220 – 240

 Elektrikaitse (A)

10

Elektrivõimsus (W)
 Küttekeha sees 1240
 Küttekeha väljas 550
Voolutugevus (A)
 Küttekeha sees 4,9 – 5,3
 Küttekeha väljas 3,0 – 3,2
 Mootori tüüp harjadeta alalisvoolumootor

* Reserveeritud õigus teha andmetes muudatusi

Galerii