Firmast – Kliimaseade OÜ

Kliimaseade OÜ on tegutsenud Eesti turul üle 20 aasta missiooniga pakkuda oma klientidele sobivamaid sisekliimalahendusi.
Oma partneritesse suhtume austusega, peame kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest ning töötame alati parima lahenduse nimel. Firmas töötavad pikaajalise kogemuse ja väga hea erialase ettevalmistusega asjatundlikud spetsialistid.

Kliimaseade OÜ on kogenuim kliimaseadmete ja -süsteemide projekteerija, müüja, paigaldaja ja hooldaja Eestis. Aastate jooksul on meie edu võtmeks kujunenud tippkvaliteet, toodete pikk tööiga, lihtsus ja funktsionaalsus kasutamisel. Firma tegevusala on aastatega laienenud, täna leiab meie tootevalikust mitmefunktsionaalsed ja kõrgkvaliteetsed:

Maaletoojana tarnime maailma tuntumaid ja tunnustatumaid kliimaseadmete kaubamärke – NIBE, Mitsubishi Electric, DST, AERIAL, CONDAIR.
Samuti tegeleme mitmekesiste sisekliimalahenduste projekteerimisega.

Mõistagi nõustame ja jagame alati lahkesti informatsiooni, sest klienditeeninduses väärtustame partnerlust, ausust, avatust, proffessionaalsust, hoolivust ja vastutustunnet.
Kliente nõustame alati sobilikuma kliimalahenduse või- seadme valikul.

Kliimaseade OÜ-le on juba aastaid omistatud tunnistus Edukas Eesti Ettevõte 2014-2018 ja Edukas Eesti Ettevõte 2019.
Kliimaseade OÜ omab krediidireitingut AAA.