https://www.kliimaseade.ee/wp-content/uploads/2022/09/KLS-4.png

Firmast – Kliimaseade OÜ

Kliimaseade OÜ on tegutsenud Eesti turul üle 26 aasta missiooniga pakkuda oma klientidele sobivamaid sisekliimalahendusi.
Oma partneritesse suhtume austusega, peame kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest ning töötame alati parima lahenduse nimel.
Firmas töötavad pikaajalise kogemuse ja väga hea erialase ettevalmistusega asjatundlikud spetsialistid.

Kliimaseade OÜ on kogenuim kliimaseadmete ja -süsteemide projekteerija, müüja, paigaldaja ja hooldaja Eestis. Aastate jooksul on meie edu võtmeks kujunenud tippkvaliteet, toodete pikk tööiga, lihtsus ja funktsionaalsus kasutamisel. Firma tegevusala on aastatega laienenud, täna leiab meie tootevalikust mitmefunktsionaalsed ja kõrgkvaliteetsed:

Maaletoojana tarnime maailma tuntumaid ja tunnustatumaid kliimaseadmete kaubamärke – NIBE, Mitsubishi Electric, DST, AERIAL, CONDAIR. Lisaks on tootevalikus päikeseenergia tooted firmadelt: Canadian Solar, GOODWE, Pylontech.
Meil on lai koostööpartnerite võrgustik, kes on meie poolt maaletoodud toodete osas koolitatud ning kellele pakume igakülgset nõustamist ja tuge.

Mõistagi nõustame ja jagame alati lahkesti informatsiooni, sest klienditeeninduses väärtustame partnerlust, ausust, avatust, professionaalsust, hoolivust ja vastutustunnet.
Kliente nõustame alati sobilikuma kliimalahenduse või- seadme valikul.

Kliimaseade OÜ-le on juba aastaid omistatud Creditinfo Eesti AS sertifikaat EDUKAS EESTI ETTEVÕTE. Lingid saadud sertifikaatidele:

Kliimaseade OÜ omab krediidireitingut AAA.

EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2020
Krediidireiting AAA