Õhksoojuspump MULTISPLIT MXZ

Õhksoojuspumbasüsteem MULTISPLIT MXZ

Mitsubishi Electricu uus keskkonnasõbraliku külmaagensiga R32 MULTISPLIT MXZ süsteem võimaldab ühe välismooduliga ühendada 2-5 erinevat sisemoodulit. Selline süsteem on äärmiselt paindlik ja võimaldab luua lihtsalt tõhusa küttelahenduse. Multisplit süsteemi välismoodulis MXZ-2F53VFHZ on kasutusel Mitsubishi Electricu tõhus küttetehnoloogia Hyper Heating, millega saavutatakse ühtlane 7 kW küttevõimsus välistemperatuurini –15 °C. Veelgi enam, kütmine on garanteeritud ka –25 °C pakasega.

Õhksoojuspump MXZ Multi Split on loodud põhjamaisele kliimale ning hoiab maja soojana ka pakaselise ilmaga. Isegi külmimatel talvepäevadel on tubades soe ja mugav sisekliima.

Õhksoojuspump, õhksoojuspumbad, Mitsubishi Electric

Sisemoodulite valik on lai, valida saab seina-, põranda-, lae- ja kanalimudelite hulgast.

Kahe sisemooduliga süsteem

Mitsubishi Electricu Multisplitiga saate hõlpsalt soojendada või jahutada kahte tuba või ruume ühe välisseadmega. Topeltpaigaldiste jaoks saate parima kütteefekti saavutamiseks valida ka meie Multispliti koos Hyper Heatingiga.

Suurema eramaja süsteem

Kui teil on mitu korrust, kelder või sisseehitatud garaaž, saate energiasäästliku kütte või jahutuse saamiseks kasutada sama välisosa kuni viie eraldi siseosaga.

Paigaldus kontoritesse

Multisplit lahendust saab loomulikult kasutada ka väiksemate kontorite, koolide või suuremate majade jaoks. Mitsubishi Electricu suur sisemoodulite valik muudab teie vajadustele kõige sobivama lahenduse leidmise lihtsaks. Parima mugavuse, ruumi kokkuhoiu või interjööri sobivuse saavutamiseks valige seinale või lakke kinnitatavate sisemoodulite vahel.

 

  • Kombineerige mitme sisemooduliga
  • Kahe sisemooduliga süsteem
  • Suurema eramaja süsteem
  • Multisplit MXZ süsteem kontorites