Õhksoojuspump MULTISPLIT MXZ, MULTISPLIT PUMY, MINI-VRF

Üldinfo

Õhksoojuspump MULTISPLIT MXZ

Mitsubishi Electricu uus keskkonnasõbraliku külmaagensiga R32 MULTISPLIT MXZ süsteem võimaldab ühe välismooduliga  ühendada 2-5 erinevat sisemoodulit. Selline süsteem on äärmiselt paindlik ja võimaldab luua lihtsalt tõhusa küttelahenduse. Multisplit süsteemi välismoodulis MXZ-2F53VFHZ on kasutusel Mitsubishi Electricu tõhus küttetehnoloogia Hyper Heating, millega saavutatakse ühtlane 7 kW küttevõimsus välistemperatuurini – 15 °C. Veelgi enam, kütmine on garanteeritud ka -25 °C pakasega.

Õhksoojuspump  MXZ Multi Split on loodud põhjamaisele kliimale ning hoiab maja soojana ka pakaselise ilmaga. Isegi külmimatel talvepäevadel on tubades soe ja mugav sisekliima.

Õhksoojuspump, õhksoojuspumbad, Mitsubishi Electric

Sisemoodulite valik on lai,  valida saab  seina-, põranda-, lae- ja kanalimudelite hulgast.

MULTISPLIT süsteem PUMY, MINI-VRF

Paindlik kütte- ja jahutuslahendus väiksematele kontoritele. PUMY välismoodulid sobivad kohtadesse, kus on oluline madal müratase, diskreetne paigaldatavus ja suur jõudlus. PUMY kütab või jahutab tõhusalt ja sobib kasutamiseks paljudes ärihoonetes, nt kontorid, poed, hotellid jt. Seda saab kasutada ka multispli süsteemina eraklientidel, kellel on vaja mitut sisemoodulit. Täpsem info on leitav lisatud pdf failist.