Õhukonditsioneer MSZ-HR COOL

Üldinfo

BE SMART – STAY COOL

Eesti suvedes esineb piisavalt pikki kuumi perioode, kus välistemperatuur võib tõusta üle 30 kraadi. Kuumi perioode on põhjamaise kliimaga harjunud inimesel üsna raske kannatada. Siin tulebki appi ja toob värskendavat jahedust Mitsubishi Electricu õhukonditsioneer MSZ-HR COOL.
Enam ei pea toas istudes higist tilkuma ja öösel voodis vähkrema ning halvasti magama. Õhukonditsioneeri MSZ-HR COOL abil saab tunda end hästi ja muretult. Nüüd on Teil võimalus kuumimatel suvepäevadel tõhusalt ja säästlikult jahutada oma kodumajapidamist.

Jahutab ruumi kiiresti ja efektiivselt

Õhukonditsioneer MSZ-HR COOL jahutab sooja ruumi kiiresti ja efektiivselt ning tagab mugava sisekliima. Kuna külm õhk on raskem kui soe, siis õhuvool on kohandatud külma õhu ühtlaseks jaotamiseks ruumis. See võimaldab jahedal õhul tõhusalt jõuda kogu ruumi ja kiiresti saavutada soovitud temperatuuri.

Kompaktne ruumisäästlik sisemoodul

MSZ-HR COOL sisemoodul on ülimalt kompaktse disainiga. See annab rohkelt võimalusi ja valikuid sobivasse kohta paigaldamiseks. Näiteks on võimalik paigaldada sisemoodulit ukseava või akna kohale. MSZ-HR on varustatud kasutajasõbraliku kaugjuhtimispuldiga, millega saab mugavalt eemalt, nt diivanil istudes õhukonditsioneeri juhtida.

Mugavus

Madala müratasemega MSZ-HR COOL jahutab siseruumi tõhusalt ning tagab hea ja rahuliku ööune. Nautige kuumadel suvepäevadel mõnusat jahedust ja head sisekliimat.